Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Dofinansowanie z KSOW na projekt LGD pt. „Jak smakowała przeszłość? warsztaty kulinarne dla dzieci z terenu LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” z zakresu kultywowania lokalnego dziedzictwa kulinarnego”

Z przyjemnością informujemy, że Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” w dniu 27.06.2022 r. podpisała umowę o dofinansowanie na realizację operacji pt. „Jak smakowała przeszłość? warsztaty kulinarne dla dzieci z terenu LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” z zakresu kultywowania lokalnego dziedzictwa kulinarnego”.

 

Wsparcie zostało przyznane w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan Operacyjny na lata 2022-2023, złożonego w ramach konkursu 6/2022 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

 

Całkowita wartość operacji wyniesie 5 400,00 zł, w tym wartość dofinansowania 5 400,00 zł.

 

W ramach projektu zostaną przeprowadzone 3 warsztaty kulinarne, z zakresu zachowania i pielęgnowania lokalnego dziedzictwa kulinarnego dla 45 dzieci z terenu działania LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW informujemy o możliwości rejestracji w bazie partnerów KSOW na stronie www.ksow.pl

 

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich ma charakter otwarty. Uczestnikami Sieci mogą być wszystkie podmioty zaangażowane w rozwój obszarów wiejskich.

 

http://ksow.pl/ksow/formularz-zgloszeniowy.html