Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Dzień Otwarty Telewizji Rzeszów

W dniu 12 czerwca br. TVP3 Rzeszów przygotowała szczególną atrakcję dla wszystkich, chcących poznać pracę telewizji „z drugiej strony ekranu”. Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” wzięła udział w Dniu Otwartym Telewizji Rzeszów. Naszą LGD reprezentowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lipniku. Panie zapewniły odwiedzającym degustację potraw regionalnych. Stoisko LGD cieszyło się niesłabnąca popularnością można było skosztować pyszne ciasta, kapuśniaczki, proziaki czy struclę makową. Ponadto na stoisku można było zaznajomić się z materiałami promocyjnymi dotyczącymi dziedzictwa kulinarnego obszaru LGD. Była to jedyna okazja, aby poznać pracowników regionalnego oddziału Telewizji Polskiej oraz zobaczyć jak wygląda tworzenie programu telewizyjnego. Podczas tego dnia można było także sporo dowiedzieć się o wykorzystaniu w telewizji nowych technologii, między innymi aplikacji hybrydowej.

Nie zabrakło też dodatkowych  atrakcji przygotowanych przez strażaków, policjantów, pograniczników i leśników. Dla najmłodszych przewidziano gry i zabawy.

Składamy serdeczne podziękowania Paniom z KGW Lipnik za udział oraz trud włożony w przygotowanie stoiska.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia.