Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Film instruktażowy do wykonania „Bombki bożonarodzeniowej”

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” udostępnia wszystkim uczestnikom zdalnych warsztatów zdobienia metodą Decoupage – „Bombka bożonarodzeniowa” film instruktażowy niezbędny do wykonania pracy. Należy postępować zgodnie z zaleceniami osoby prowadzącej warsztaty tak, aby prawidłowo ją wykonać.

 

Instruktażowy film będzie dostępny na stronie internetowej LGD do dnia 14.12.2020 r., po upływie tego terminu film zostanie usunięty ze strony.

 

Należy pamiętać, iż każdy z uczestników jest zobowiązany przesłać zdjęcia wykonanej „Bombki bożonarodzeniowej” do dnia 16.12.2020 r. na adres mailowy LGD: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com

 

Jednocześnie informujemy, że w  przypadku nie wywiązania się z obowiązku przesłania dokumentacji zdjęciowej wykonanej „Bombki bożonarodzeniowej” Organizator zastrzega sobie prawo wykluczenia takiej osoby z udziału w kolejnych organizowanych tego typu wydarzeniach.

 

Link do filmu instruktażowego:
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=BexJE68thGw