Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” zaprasza uczniów przedszkoli i szkół z terenu działania LGD tj. Gmin: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Roźwienica oraz Miasta Radymna do udziału w konkursie na szopkę bożonarodzeniową. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 18.12.2016 r. (niedziela) podczas III Jarmarku Bożonarodzeniowego na Targowisku „Mój Rynek” w Pruchniku.  Osoby zainteresowane  mogą dostarczać swoje prace do Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku do dnia 13 grudnia 2016 r. do godziny 18.00.

Uczestnicy konkursu składając prace wyrażają zgodę na ich prezentację podczas Jarmarku. Pracę należy opatrzyć metryczką (w kopercie) zawierającą dane: imię i nazwisko – w przypadku osób dorosłych; w pozostałych przypadkach-nazwę szkoły, imiona i nazwiska członków grupy (lub rodziny), imię i nazwisko opiekuna, adres, nr telefonu.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w III Jarmarku Bożonarodzeniowym Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenia, rękodzielników, lokalnych twórców, grupy nieformalne, przedsiębiorców.

 


Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 16 628 80 65 lub mailowo: ckpruchnik@interia.pl