Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Konsultacje w zakresie aktualizacji kryteriów wyboru operacji oraz grantobiorców

Szanowni Państwo,

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” ogłasza konsultacje społeczne w zakresie aktualizacji kryteriów wyboru operacji i grantobiorców. Podjęte działania odbywają się zgodnie z procedurą ustalania kryteriów wyboru operacji i grantobiorców oraz ich zmiany. Mając powyższe na uwadze prosimy o zapoznanie się z opracowanym materiałem oraz zgłaszanie swoich uwag, propozycji na udostępnionym formularzu osobiście do biura Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” pod adresem: ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com do dnia 18.10.2016 r.

Jednocześnie informujemy, że w celu zapoznania się z Państwa stanowiskiem odnośnie proponowanych zmian, w biurze LGD odbędzie się spotkanie konsultacyjne w dniu 12.10.2016 r. o godz. 1600