Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

LGD na Dożynkach Powiatu Jarosławskiego

W niedzielę, 3 września 2017 r., na stadionie sportowym w Chłopicach odbyły się Dożynki Powiatu Jarosławskiego. Po Mszy Świętej odprawionej pod przewodnictwem ks. abp. Józefa Michalika, barwny korowód przemaszerował z Orkiestrą Dętą „Laudate Dominium” wieńcami i barwnymi strojami na stadion sportowy w Chłopicach. Uroczystość została przeprowadzona przez Konrada Sawińskiego i Monikę Maj - Lichończak. Powitali oni przybyłych gości i zaprosili starostów dożynkowych do uroczystego przekazania chleba. Starosta Jarosławski Tadeusz Chrzan oraz Wójt Gminy Chłopice skierowali słowa szacunku dla rolników. Stoisko Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” cieszyło się dużą popularnością. Na stoisku można było otrzymać bezpłatnie gadżety promocyjne oraz doradztwo w zakresie PROW 2014 – 2020.

 

Na scenie zostały zaprezentowane piękne wieńce dożynkowe. Wystąpiło 7 delegacji z terenu Powiatu Jarosławskiego oraz 6 delegacji sołectw z Gminy Chłopice.

 

Uczestnicy powiatowego święta mogli pokosztować regionalnych przysmaków przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich oraz zapoznać się z lokalnymi wyrobami.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia.