Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Nabór na zdalne warsztaty zdobienia metodą Decoupage - "Bombka bożonarodzeniowa"

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” zaprasza na bezpłatne zdalne warsztaty zdobienia metodą Decoupage – „Bombka bożonarodzeniowa”.

 

Do udziału w zdalnych warsztatach zapraszamy osoby dorosłe będące mieszkańcami gmin wchodzących w skład LGD, tj.: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno Roźwienica oraz Miasta Radymna.

 

Film instruktażowy dostępny będzie na stronie www.ztradycjawnowoczesnosc.pl w dniach 10.12.2020 r. – 14.12.2020 r.

 

Warunkiem uczestnictwa w zdalnych warsztatach jest wypełnienie karty zgłoszenia i złożenie jej w Biurze LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” pod adresem: ul. Kościuszki 26, 37 – 500 Jarosław lub przesłanie faxem na numer: 16 621 90 65 bądź pocztą elektroniczną: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com w terminie do 30.11.2020 r. do godz. 16.00. (Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 wywołanej przez koronawirusa SARS-Cov-2 oraz zaleceniami o ograniczeniu kontaktów bezpośrednich, troszcząc się o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie Państwa i naszych pracowników informujemy, że preferuje się formę przesyłki pocztą tradycyjną oraz elektroniczną).

 

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Maksymalna ilość uczestników z Gminy/Miasta to 2 osoby.

 

Poniżej do pobrania regulamin naboru na zdalne warsztaty oraz karta zgłoszenia.

 

Wszystkich informacji o zdalnych warsztatach udziela Biuro LGD na ul. Kościuszki 26 w Jarosławiu, email: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com, pod nr tel.: 16 621 90 65.

 

 

Serdecznie zapraszamy!