Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Organy LGD

Skład Zarządu

  1. Jolanta Marszał – Prezes Zarządu
  2. Agnieszka Ibrahim – Wiceprezes Zarządu
  3. Anna Bachnacka – Wiceprezes Zarządu
  4. Mirosław Broda – Członek Zarządu
  5. Mieczysław Marciniec – Członek Zarządu
  6. Adam Lisańczuk – Członek Zarządu
  7. Krzysztof Łuc - Członek Zarządu
  8. Anna Sobieraj - Łapisz – Członek Zarządu


Skład Komisji Rewizyjnej

  1. Wiesław Gołąb – Przewodniczący
  2. Stanisław Przewrocki – Wiceprzewodniczący
  3. Jacek Kociuba – Członek

Obligatoryjnym organem LGD jest Rada Stowarzyszenia, która zgodnie z zapisami Statutu wybierana jest przez Walne Zebranie Członków spośród członków tego zebrania w głosowaniu jawnym, zwykłą większością głosów.
Rada LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” składa się z 15 następujących członków reprezentujących wszystkie gminy tworzące obszar objęty Strategią. Gmina Imię i Nazwisko Sektor


Skład Rady LGD

  1. Jacek Sołek – Przewodniczący Rady
  2. Lesław Trudzik – Zastępca Przewodniczącego Rady
  3. Teresa Gajos – Sekretarz Rady
  4. Beata Baran – członek Rady
  5. Władysław Fedan – członek Rady
  6. Renata Grzeszczak – członek Rady
  7. Bożena Majchrowicz – członek Rady
  8. Barbara Malec – członek Rady
  9. Piotr Ochota – członek Rady
  10. Halina Rączka – członek Rady
  11. Mariusz Reń – członek Rady
  12. Marek Sierpiński – członek Rady
  13. Wacław Szkoła – członek Rady
  14. Józef Szlag – członek Rady
  15. Bogdan Szylar – członek Rady

 

Skład Walnego Zebrania Członków

  1. Argasińska Teresa
  2. Bachnacka Anna
  3. Bara Maria
  4. Baran Beata
  5. Baran Mariusz
  6. Bartoszek Wiesław
  7. Bąk Barbara
  8. Bąk Piotr
  9. Blajer Piotr
  10. Błachut Magdalena
  11. Bogacz – Plichta Sylwia
  12. Broda Bogusława
  13. Broda Mirosław
  14. Chmiel Ewa
  15. Cholewa Krzysztof
  16. Czerniecka Magdalena
  17. Czyż Andrzej
  18. Ditrich Daniel
  19. Dragan Józef
  20. Fedan Władysław
  21. Fudali Maria
  22. Gajos Edward
  23. Gajos Teresa
  24. Gołąb Wiesław
  25. Gonciarz Stanisław
  26. Grzebyk Artur
  27. Grzeszczak Renata
  28. Hadrych Monika
  29. Hołowiecka Katarzyna
  30. Ibrahim Agnieszka
  31. Jucha Stanisława
  32. Kalińska Barbara
  33. Kochanowicz Janusz
  34. Kociuba Jacek
  35. Konieczny Stanisław
  36. Kontek Agnieszka
  37. Kontek Anna
  38. Kotliński Tomasz
  39. Krupa Bożena
  40. Kubas Tadeusz
  41. Kucab Łukasz
  42. Kulikowski Bartłomiej
  43. Kuta Bogusław
  44. Kuta Elżbieta
  45. Kuźma Małgorzata
  46. Lisańczuk Adam
  47. Łuc Krzysztof
  48. Łuczyk Teresa
  49. Maciąga Stanisława
  50. Majchrowicz Bożena
  51. Malec Barbara
  52. Marciniec Mieczysław
  53. Marszał Jolanta
  54. Matusz Franciszek
  55. Mikłasz Renata
  56. Misiąg Wojciech
  57. Myłek Iwona
  58. Ochota Piotr
  59. Orzech Marta
  60. Pajda Iwona
  61. Pajda Katarzyna
  62. Pelc Joanna
  63. Pióro Adam
  64. Pióro Witold
  65. Potasz Stanisław
  66. Prus Waldemar
  67. Przewrocki Stanisław
  68. Rączka Halina
  69. Rączka Marian
  70. Reń Mariusz
  71. Roman Krzysztof
  72. Rup Maria
  73. Seweryn – Wilk Marta
  74. Sierpiński Marek
  75. Skitał Anna
  76. Słoma Jan
  77. Sobal Józef
  78. Sobieraj-Łapisz Anna
  79. Sołek Jacek
  80. Sopel Wiesław
  81. Stecki Jerzy
  82. Styrczula Paweł
  83. Surmiak Teresa
  84. Szarek Marian
  85. Szawarniak Paweł
  86. Szczepańska Dorota
  87. Szkoła Wacław
  88. Szlag Józef
  89. Szoterlak Ryszard
  90. Szylar Bogdan
  91. Tomaszewska Joanna
  92. Trojak Mariusz
  93. Trudzik Lesław
  94. Węgrzyniak Justyna
  95. Witko Grzegorz
  96. Wojdyła Agnieszka
  97. Wołoszyn Elżbieta
  98. Zabój Henryk
  99. Zięba Andrzej
  100. Zięba Lucyna