Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Projekty zrealizowane z zakresu - Podejmowanie działalności gospodarczej w ramach przedsięwzięcia V Stworzenie warunków do powstawania i zachowania istniejących miejsc pracy z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań

1. Zakład usług stolarsko-ciesielskich oraz usług tartacznych

 

Beneficjent: Arkadiusz Tomaszewski

Zakres: działalność usługowo produkcyjna w zakresie prac ciesielskich i wyrobu mebli ogrodowych w tym: altan, domków drewnianych, wiat i innych mebli domowych, prac stolarskich tj. zabudowa wnęk, poddaszy, szaf i innych.

 

Kwota pomocy: 60 000 zł

 

 

 

2. Zakup maszyn i urządzeń w celu rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej

 

Beneficjent: Damian Kowal

Zakres: działalność gospodarcza polega na świadczeniu usług związanych z oczyszczaniem powierzchni wewnętrznych  i zewnętrznych ścian budynków, kostki brukowej, dachów, ogrodzeń betonowych, nagrobków, osmaleń po pożarze, linii produkcyjnych, itp. metodą sodowania sodą oczyszczoną.

 

Kwota pomocy: 60 000 zł

 

 

 

3. Zakup maszyn i urządzeń celem rozpoczęcia działalności gospodarczej w zakresie projektowania oraz montażu mebli i innych przedmiotów codziennego użytku z płyt wiórowych i drewna

 

Beneficjent: Mateusz Jabłoński

Zakres: działalność gospodarcza polega na projektowaniu oraz montażu mebli i innych przedmiotów codziennego użytku głównie z płyt wiórowych i drewna są to m. in. meble kuchenne, szafy wnękowe, garderoby, półki, meble ogrodowe, itp.

 

Kwota pomocy: 60 000 zł

 

 

 

4. Zakup maszyn i urządzeń celem uruchomienia działalności gospodarczej

 

Beneficjent: Piotr Sopel

Zakres: działalność gospodarcza polegająca na utworzeniu warsztatu blacharsko - lakierniczego świadczącego usługi  w tym zakresie.

Kwota pomocy: 60 000 zł