Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Quiz on-line dobiegł końca

Uprzejmie informujemy że, Quiz on-line nt. działalności LGD organizowany przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” został zakończony.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie i duży odzew.

 

Quiz adresowany był do dzieci i młodzieży z gmin i miast wchodzących w skład LGD tj.: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Roźwienica oraz Miasto Radymno.

 

Pytania w ramach Quizu publikowane były cyklicznie przez 4 kolejne tygodnie w miesiącu lutym. Zestaw składał się z 2 pytań zamieszczanych w każdą środę na stronie internetowej LGD, odpowiedź należało przesłać do piątku danego tygodnia do godz. 16:00 na adres email: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com

 

Quiz składał się z różnego typu pytań m.in. pytania tekstowe, wykreślanki, zadania matematyczne, zdjęcia (rozpoznanie obiektu/miejsca/lokalizacji na obszarze działania LGD, dopasowanie odpowiedniego elementu bądź rozpoznanie niewłaściwego z prezentowanej ilustracji/obrazu).

 

Za poprawną odpowiedź na każde pytanie w ramach Quizu przyznawany był 1 punkt. W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które zdobyły maksymalną ilość punktów tzn. udzieliły 8 poprawnych odpowiedzi.

 

LGD przewidziało również losowanie nagrody dodatkowej dla osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi na pytanie bonusowe.

 

Gratulujemy i składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które tak aktywnie uczestniczyły w kolejnej inicjatywie LGD.

 

Losowanie nagród odbędzie się w dniu 05.03.2021 r. (tj. piątek), a nagranie udostępnione będzie na stronie internetowej LGD www.ztradycjawnowoczesnosc.pl

 

Poniżej zamieszczamy listy osób, które wezmą udział w losowaniach nagród.