Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Relacja z imprezy „Dzień Dziecka z Kawalerią”

W dniu 21.05.2017 r. na starym stadionie sportowym w Pawłosiowie odbyła się impreza pn. „Dzień Dziecka z Kawalerią”. Na najmłodszych czekały atrakcje w postaci dmuchańców, karuzel, malowania buzi czy słodkości, jednak niekwestionowaną i największą atrakcją w tym dniu było 24 jeźdźców w ułańskich mundurach na pięknych koniach.

Dzięki Stowarzyszeniu Miłośników Koni „Arabian” oraz Podkarpackim Ośrodkom Jeździeckim, uczestnicy mieli możliwość obejrzeć zawody kawaleryjskie, pokazy kadryla i musztry konnej. Licznie zgromadzona publiczność z entuzjazmem dopingowała jeźdźców, którzy władając szablą i lancą rywalizowali w turnieju o Puchar Wójta Gminy Pawłosiów.

Wszystkie dzieci otrzymały balonowe zwierzaki i cukierki. Imprezę zakończyła dyskoteka trwająca do godzin wieczornych. Prowadzącym i wodzirejem tego dnia był Paweł Sroka.

Organizatorami imprezy byli: Gmina Pawłosiów, Stowarzyszenie Miłośników Koni „Arabian” oraz Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Z Tradycją w Nowoczesność".

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.