Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Relacja z imprezy "Agro Targi Wschód"

W dniu 17 i 18.06.2017 r. w Skołoszowie koło Radymna, odbyła się pierwsza w regionie Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Targi Wschód, połączona z Międzynarodowym Dniem Plantatorów Buraka Cukrowego.

 

W Agro Targach Wschód uczestniczyło około 80 wystawców, którzy reprezentowali dorobek rolniczy Podkarpacia, ale byli także goście z całej Polski i Ukrainy. Była to okazja, żeby zobaczyć, jak zmienił się obraz podkarpackiej wsi na przestrzeni ostatnich lat i dowiedzieć się, jak wygląda praca w gospodarstwie, ale też usłyszeć od rolników, z jakimi spotykają się problemami. Głównymi atrakcjami były zaprezentowane maszyny i urządzenia rolnicze, nowoczesne ciągniki czy kombajny, wyposażeniem i ceną nie ustępują luksusowym samochodom.

 

Organizatorami Agro Targów Wschód byli: Podkarpacki Związek Plantatorów Buraka Cukrowego w Przeworsku oraz Stanisław Sawa - Dyrektor Agro Targów Wschód.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.