Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Relacja z imprezy "VIII Ogólnopolski Zjazd Jankowiczan"

W dniu 24.06.2017 r. na stadionie sportowym „Tęcza” w Jankowicach gm. Chłopice odbył się VIII Ogólnopolski Zjazd Jankowiczan.

Imprezy tego typu organizowane są cyklicznie w różnych zakątkach Polski. Uroczystość ta była doskonałą okazją do zaprezentowania się organizatorów i licznie przybyłych mieszkańców Jankowic z całej Polski. Spotkanie miało na celu integrację mieszkańców, wspólną wymianę doświadczeń, ale też promocję regionów poprzez występy artystyczne.

Podczas tej imprezy stoisko Lokalnej Grupy Działania „Z Tradycją w Nowoczesność” cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców i gości, dopełnieniem tego wydarzenia były stosika z wyrobami lokalnymi.

Na najmłodszych czekały atrakcje w postaci dmuchanych zjeżdżalni, karuzeli, malowania twarzy oraz słodkości. Dobra zabawa trwała do późnych godzin nocnych.