Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Relacja z Integracyjnego Jarmarku z Funduszami Europejskimi – DOFE na Podkarpaciu

W dniu 11.05.2018 r. na rynku w Jarosławiu odbył się Integracyjny Jarmark z Funduszami Europejskimi – DOFE na Podkarpaciu. Ponad tysiąc osób przemaszerowało ulicami miasta w marszu zorganizowanym w ramach Dni Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” wzięła udział w tym wydarzeniu, reprezentowały nas Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Wierzbnej oraz z Pruchnika, które przygotowały stoiska z potrawami do degustacji. Na stoisku LGD można było również uzyskać bezpłatnie doradztwo oraz gadżety promocyjne.

 

Na rynku uczestnicy marszu zostali powitani przez organizatorów i przedstawicieli samorządów lokalnych. Po serii przemówień w niebo poszybowało tysiąc pomarańczowo-niebieskich balonów, które rozpoczął Integracyjny Jarmark z Funduszami Europejskimi – DOFE na Podkarpaciu. W trakcie imprezy zaprezentowano projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej, atrakcje dla dzieci, degustację potraw, warsztaty kulinarne i rękodzielnicze, prezentacje służb mundurowych, występy.

 

Składamy serdeczne podziękowania Paniom z KGW z miejscowości Wierzbna oraz Pruchnik za udział oraz trud włożony w przygotowanie stoiska.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia.