Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Relacja z warsztatów zdobienia metodą Decoupage – „Stroik wielkanocny”

Warsztaty zdobienia metodą Decoupage – „Stroik wielkanocny” odbyły się w dniu 25.03.2022 r. w Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie. Uczestniczkami były mieszkanki gmin wchodzących w skład LGD. Warsztaty prowadziła Pani Małgorzata Szepelak, pracownik firmy Grafix w Jarosławiu. Podczas zajęć powstały piękne stroiki, które ozdobią każdy stół i wnętrze. Do ich wykonania wykorzystano styropianową obręcz, gałązki, listki, kwiaty, wstęgę oraz świecę. Powstały niepowtarzalne, klimatyczne ozdoby.

 

Spotkanie cieszyło się dużym powodzeniem, a uczestniczki z uśmiechem i satysfakcją zgodnie twierdziły, że był to bardzo miło i owocnie spędzony czas.

 

Na zakończenie zostały wręczone certyfikaty.

 

Podsumowaniem było pamiątkowe zdjęcie uczestników z pracami.

 

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Pawłosiów Panu Mariuszowi Reń, za udostępnienie na potrzeby zorganizowania warsztatów, Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie, dzięki czemu możliwe było uczestnictwo większej ilości osób.

 

Warsztaty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

 

Wszystkim uczestnikom oraz prowadzącej serdecznie dziękujemy.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.