Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Relacja ze szkolenia oraz warsztatu refleksyjnego dla organów LGD

W dniu 13.02.2020 r. w Restauracji Coloseum w Jarosławiu odbyło się  szkolenie dla organów Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność”, został również przeprowadzony warsztat refleksyjny dla uczestników spotkania.

 

Tematem szkolenia były aktualnie obowiązujące przepisy dot. wdrażania LSR oraz aktualnie obowiązujące przepisów dot. pracy Rady. Szkolenie przeprowadziła Pani Marzena Cieślak. Warsztat refleksyjny został przeprowadzony zgodnie z zobowiązaniem LGD do zrealizowania każdego roku ewaluacji wewnętrznej – do monitorowania i ewaluacji realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, (Wytyczne Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi nr 5/3/2017 w zakresie monitoringu i ewaluacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 z dnia 18 sierpnia 2017 r.), którego celem była bieżąca analiza procesu wdrażania, jego efektów oraz zmian w otoczeniu LSR naszej Lokalnej Grupy Działania. Do udziału w warsztacie zaproszono członków Zarządu, Rady, Komisji Rewizyjnej i Stowarzyszenia.