Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Stoisko promocyjne LGD podczas Dni Kańczugi

 

Niedziela 26.06.2022 r to drugi dzień imprezy pn. Dni Kańczugi.

 

Zorganizowali je Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga, Ośrodek Kultury Miasta i Gminy Kańczuga oraz Kańczucki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Na stadionie w Kańczudze przygotowano wiele atrakcji - strefę dla dzieci, a w niej dmuchańce, kolorowe warkoczyki, eksplozję kolorów, zawody i konkurencje ruchowo-sprawnościowe. Zaprezentowano sprzęt wojskowy, odbył się Turniej Sołectw oraz parada motocykli Dynowskiego Bractwa Motocyklowego.

 

Swoje stoiska miały Panie z Ukrainy, które chętnie częstowały odwiedzających stadion w Kańczudze swoimi tradycyjnymi potrawami. Przeprowadzono też zbiórkę funduszy na rzecz walczącej z SMA Poli Matuszek.

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” gościła na tej imprezie w roli wystawcy. Na naszym stoisku można było zapoznać się z różnego rodzaju wydawnictwami poświęconymi działalności Stowarzyszenia oraz Programowi Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Na dzieci natomiast czekał kącik warsztatów artystycznych, można było własnoręcznie wykonać ozdobną doniczkę, ozdobić drewniany kwiatuszek według swojego pomysłu czy stworzyć niepowtarzalny łapacz snów.

 

Każde dziecko otrzymało prezent i gadżety promocyjne LGD. Dzieci z radością i głową pełną pomysłów podchodziły do naszego stoiska, a odchodziły od niego ze szczerym uśmiechem.

 

Dziękujemy serdecznie organizatorom, na czele z Panem Burmistrzem Miasta i Gminy Kańczuga Andrzejem Żygadło, za możliwość uczestniczenia w imprezie ze swoim stoiskiem.