Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Stoisko promocyjne LGD podczas Gminnego Dnia Dziecka w Pawłosiowie

W niedzielne popołudnie, 29.05.2022 r. na Starym Stadionie w Pawłosiowie odbył się Gminny Dzień Dziecka. Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Pawłosiów Pan Mariusz Reń, Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna.

 

Po uroczystym powitaniu zgromadzonych przez Wójta Gminy Pawłosiów i złożeniu serdecznych życzeń wszystkim dzieciom, rozpoczęło się to wydarzenie.

 

Na scenie jako pierwszy zaprezentował się nowopowstały zespół taneczny „Roztańczeni”, dzieci zaprezentowały ludowe tańce. Następnie zaśpiewał zespół „Rozśpiewani”. Oba zespoły utworzono przy Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie.

 

Po krótkiej przerwie na różnego typu atrakcje, których mnóstwo przygotowano dla licznie zgromadzonych na Stadionie w Pawłosiowie, uwagę zebranych ponownie skupiono na scenie, na której swoje umiejętności zaprezentowały osoby zrzeszone w Grupie Combat Aikido w Pawłosiowie.

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” gościła na tej imprezie w roli wystawcy. Na naszym stoisku można było zapoznać się z różnego rodzaju wydawnictwami poświęconymi działalności Stowarzyszenia oraz Programowi Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Na dzieci natomiast czekał kącik warsztatów artystycznych, można było własnoręcznie wykonać ozdobną doniczkę, przygotować szkatułkę, ozdobić drewniany kwiatuszek według swojego pomysłu czy stworzyć niepowtarzalny łapacz snów.

 

Każde dziecko otrzymało prezent i gadżety promocyjne LGD. Dzieci z radością i głową pełną pomysłów podchodziły do naszego stoiska, a odchodziły od niego ze szczerym uśmiechem.

 

Dziękujemy serdecznie organizatorom, na czele z Panem Wójtem Gminy Pawłosiów Mariuszem Reń, za możliwość uczestniczenia w imprezie ze swoim stoiskiem.