Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Wyjazdu studyjny w ramach projektu: "Szlakiem Żelaza i Kowalskich Tradycji"

  • www.istockphoto.com
    www.istockphoto.com

Fundacja Rozwoju Obszarów Wiejskich  w Pawłosiowie   ogłasza nabór  uczestników  dwudniowego  wyjazdu studyjnego w ramach projektu: "Szlakiem Żelaza i Kowalskich Tradycji".

Projekt skierowany jest wyłącznie dla mieszkańców  Gmin Pawłosiów, Roźwienica, Pruchnik, działających w organizacjach pozarządowych, przedstawicieli instytucji edukacyjnych, kulturalnych działających w gminach.

W celu uzyskania bliższych informacji o projekcie prosimy  o kontakt pod  nr tel.:   16 621-90-65. Nadsyłanie zgłoszeń na e-maila: zmisiag@poczta.onet.pl lub jolakedzior@poczta.onet.pl

Wyjazd studyjny do Nowego Gaju gm. Wojciechów (woj. Lubelskie) odbędzie się w dniu 27 i 28 kwietnia 2011 r.

Wyjazd  będzie  bezpłatny. Organizator zapewnia transport, nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Ilość miejsca ograniczona.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 30 marca 2011 roku na karcie zgłoszenia.

Celem projektu będzie zdobycie umiejętności z zakresu opracowania produktu turystycznego, zapoznanie się z dobrymi praktykami, wymiana doświadczeń  w zakresie zadań związanych z rozwojem obszarów wiejskich, rozwijanie przedsiębiorczości.