Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Zakończono spotkania informacyjno - szkoleniowe dotyczące naboru na granty

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” zakończyła cykl spotkań informacyjno - szkoleniowych dla społeczności lokalnej obszaru LGD. Odbyły się one w dniach od 23 do 25 października br. w każdej z gmin wchodzących w skład LGD tj.: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Roźwienica, Radymno oraz w mieście Radymnie. Celem szkoleń było omówienie założeń i warunków, które należy spełniać, ubiegając się o przyznanie pomocy w ramach grantów oraz formularza wniosku na powierzenie grantu. Uczestniczyli w nich reprezentanci trzech sektorów - publicznego, społecznego i gospodarczego: lokalni liderzy, przedstawiciele: JST, organizacji pozarządowych, członkinie KGW oraz osoby fizyczne. Spotkania przeprowadziła Pani Katarzyna Hołowiecka – pracownik Biura LGD.

Szkolenia współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

 

Serdecznie dziękujemy uczestnikom szkoleń za aktywny udział.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze szkoleń.