Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Zakończono szkolenia dla społeczności lokalnej obszaru LGD

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” zakończyła cykl szkoleń dla społeczności lokalnej obszaru LGD. Odbyły się one w dniach od 7 do 10 listopada br. Celem szkoleń było omówienie założeń i warunków jakie należy spełniać ubiegając się o przyznanie pomocy w ramach poszczególnych przedsięwzięć zawartych w LSR. Uczestniczyli w nich reprezentanci trzech sektorów - publicznego, społecznego i gospodarczego: lokalni liderzy, przedstawiciele: JST, organizacji pozarządowych, klubów sportowych, członkinie KGW, przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne. Szkolenia przeprowadzono w każdej z gmin wchodzących w skład LGD tj.: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Roźwienica oraz w mieście Radymnie. Przeprowadzili je Pan Roman Łaniosz – pracownik Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oddział Jarosław oraz Pani Monika Hadrych – Dyrektor Biura LGD.

Szkolenia współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

 

Serdecznie dziękujemy uczestnikom szkoleń za aktywny udział.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze szkoleń.