Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Zaproszenie do udziału w Quizie on-line nt. działalności LGD

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z Gmin i Miast wchodzących w skład LGD tj.: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Roźwienica oraz Miasto Radymno do udziału w Quizie on-line nt. działalności LGD.

 

Quiz rozpocznie się w dniu 03 luty 2021 r. poprzez publikację pytań umieszczanych na stronie internetowej LGD www.ztradycjawnowoczesnosc.pl w aktualnościach i zakładce Quiz.

 

Publikacja obywać się będzie cyklicznie przez 4 kolejne tygodnie w miesiącu lutym w każdą środę po 2 pytania, na  które trzeba będzie odpowiedzieć do piątku danego tygodnia do godz. 16:00, wysyłając odpowiedź na adres email: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com

 

Quiz składać się będzie z różnego typu pytań min. pytania tekstowe, wykreślanki, zadania matematyczne, zdjęcia (rozpoznanie obiektu/miejsca/lokalizacji na obszarze działania LGD, dopasowanie odpowiedniego elementu bądź rozpoznanie niewłaściwego z prezentowanej ilustracji/obrazu).

 

Wszystkich informacji o Quizie udziela Biuro LGD na ul. Kościuszki 26 w Jarosławiu, email: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com, pod nr tel.: 16 621 90 65.

 

Poniżej do pobrania Regulamin Quizu oraz zgoda rodzica/opiekuna prawnego.

 

 

Serdecznie zapraszamy!