Kim jesteśmy?

LGD Stowarzyszenie "Z tradycją w nowoczesność" jest formą prawną Lokalnej Grupy Działania. Została zarejestrowana aktem notarialnym 30 grudnia. Na działalność fundacji zostały przeznaczone pieniądze z gmin partnerskich, oraz od osób fizycznych.   więcej »

Kontakt z nami

Masz jakieś pytania lub sugestie? Skorzystaj z poniższych form kontaktu z nami:

 

tel/fax: +48 16 621-90-65
Napisz do nas e-mail

Newsletter
Wpisz swój adres e-mail w poniższe pole, aby otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach:

A A A

Zaproszenie do udziału w wystawie produktów i usług lokalnych dla rękodzielników i twórców ludowych z terenu LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”

Serdecznie zapraszamy twórców ludowych oraz rękodzielników z obszaru LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” do zaprezentowania swojej twórczości i włączenia się w organizację wystawy produktów i usług lokalnych organizowanej w ramach realizacji projektu współpracy międzynarodowej pn. „W poszukiwaniu niecodziennych inspiracji do promocji obszarów”, która będzie miała miejsce 21 lipca 2019 r. w Pruchniku na pruchnickim Rynku i targowisku „Mój Rynek”. Swój udział należy zgłosić przedkładając Kartę zgłoszenia (plik do pobrania) na adres poczty tradycyjnej: Centrum Kultury Sportu i Turystyki, ul. Ks. B. Markiewicza 20, 37-560 Pruchnik bądź mailowo: ckpruchnik@interia.pl do dnia 06.07.2019 r.

 

Wydarzenie organizuje Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku na zlecenie polskich partnerów projektu współpracy.

 

Partnerami projektu współpracy są:

Partner 1 – Lokalna Grupa Działania „Pogórze Przemysko Dynowskie”

Partner 2 – Stowarzyszenie „Kraina Sanu” – Lokalna Grupa Działania

Partner 3 – Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność

 

 

Celem imprezy jest popularyzacja dorobku twórców z dziedzin objętych programem „Ginące zawody”, podtrzymanie tradycji kultury ludowej, kształcenie dzieci i młodzieży w kierunku ochrony i pielęgnacji dziedzictwa narodowego.

W wydarzeniu uczestniczyć będą również wystawcy z obszaru działania partnera węgierskiego.

 

Zapraszamy!

 

Piliki do pobrania: